0:13
(0:5, 0:6, 0:2)

Starší žáci si v Chrudimi otevřeli střelnici

27.02.2016 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 27. února cestovali starší žáci B do Chrudimi. Jihlavští mladíci nastoupili do zápasu s chutí a po první třetině vedli 5:0. Po druhé části byl již stav 11:0. V poslední třetině svěřenci Tomáše Dzurika už gólově polevili a nakonec se radovali z výhry 13:0. Sedm kanadských bodů si za čtyři branky a tři nahrávky připsal Matouš Menšík.
27.02.2016, Liga starších žáků "B" - 24. kolo

HC Chrudim

0

Falta – Vranka, J. Novák, Kratochvíl, Broža, Štoll - Melenovský, Menšík, Michalčuk – Polodna, Mlejnek, Štorek – Sedlák, Bína, Zdarsa - Pokorný
13
Branky a nahrávky Jihlavy: 3. Menšík, 5. Michalčuk, 5. Zdarsa (Menšík, J. Novák), 13. Polodna (Štorek, Mlejnek), 14. Menšík, 23. Melenovský (Michalčuk, Menšík), 27. Polodna (Mlejnek, Štorek), 28. Menšík (Michalčuk), 31. Melenovský, 35. Mlejnek (Polodna), 36. Menšík (Michalčuk), 42. Polodna (Kratochvíl), 57. Polodna (Menšík). Nejlepší hráči Jihlavy: Celý tým.

Od kluků parádní utkání, kdy padesát minut hry hráli s chutí, kombinovali a prosazovali se individuálně. Pouze v závěrečných minutách jsme již mírně polevili, ovšem dnes zahráli téměř všichni dobré utkání a nedali jsme soupeři sebemenší šanci," řekl po utkání trenér Tomáš Dzurik.