2:2
(1:0, 1:2, 0:0)

Starší žáci vydřeli v Pardubicích bod

12.03.2016 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 12. března cestovali starší žáci do Pardubic. Svěřenci Tomáše Dzurika nezačali svůj duel vůbec dobře. PO první třetině prohrávali 0:1. Ve druhé části ale hosté zabrali a podařilo se jim vyrovnat zásluhou dvou branek Petra Pokorného. Ve třetí třetině již branka nepadla. Oba celky si tak do tabulky připsaly po bodu za remízu 2:2.
12.03.2016, Liga starších žáků "B" - 27. kolo

HC Dynamo Pardubice

2

Maláč (30. Falta) – Vranka, Broža, Dúška, J. Novák, Štoll, J. Buzek - Melenovský, Polodna, Michalčuk – Štorek, Pavelec, Pokorný – Sedlák, Mlejnek
2
Branky a nahrávky Jihlavy: 30. Pokorný (Štorek), 40. Pokorný. Nejlepší hráči Jihlavy: Filip Maláč, Tomáš Falta, David Polodna, Petr Pokorný.

Domácí v první části hýřili pohybem a přehrávali nás. Od druhé části se jednalo o poměrně vyrovnané utkání, většinu kluků za výkon pochválit ovšem nemůžu. Nedokázali jsme se prosazovat individuálně a při kombinaci nám často utíkal puk z hokejky. Rozhodně máme daleko na víc, než jsme dnes předvedli, ale i tak jsme dokázali vydřít remízu," řekl po utkání trenér Tomáš Dzurik.