3:3
(1:1, 1:1, 1:1)

Mladší žáci si také vezou ze Žďáru bod

09.01.2016 / Jaroslav Wollmann

Mladší žáci začali svůj sobotní duel gólově hůře než domácí Žďár, po první třetině byl však stav 1:1. Za hosty se prosadil Martin Kret. Po druhé dvacetiminutovce byl stav stále nerozhodný, ale tentokráte 2:2. Za Duklu srovnal stav Martin Dvořák. I v poslední části padly dvě branky, po jedné na každé straně. Na konečných 3:3 vyrovnával Michal Lagron.
09.01.2016, Liga mladších žáků "D" - 16. kolo

SKLH Žďár nad Sázavou

3

Novák (34. Horák) – Jeletz, Doskočil, Růžička, Löffler, Hrubý, Kain - Křížek, Bakus, Kret – Lagron, Němec, Dvořák – D. Buzek, Procházka, Kain
3
Branky a nahrávky Jihlavy: 13. Kret (Doskočil, Bakus), 38. Dvořák (Lagron), 56. Lagron. Nejlepší hráč Jihlavy: Dominik Löffler, Patrik Bakus, Patrik Křížek, Denis Jeletz, Karel Horák.

„Opět šlo z naší strany o povedenější utkání, kde jsme s těžkým soupeřem sehráli vyrovnanou partii a po zásluze několik minut před koncem dotáhli utkání ke spravedlivé remíze," řekl po utkání trenér Tomáš Dzurik.