2:1sn
(0:0, 1:0, 0:1 - 0:0)

Rezerva mladšího dorostu byla v nájezdech šikovnější

21.02.2016 / Jaroslav Wollmann

V neděli přivítala rezerva mladšího dorostu rezervní tým Pardubic. První třetina skončila bez branek. Ve druhé části se již domácí radovali ze vstřelené branky, ve 27. minutě se prosadil Martin Zadražil. Hosté vyrovnali na začátku třetí třetiny. O vítězi duelu tak musely rozhodnout samostatné nájezdy. V nich byla šikovnější Dukla a zásluhou Martina Zadražila brala druhý bod. Jihlava B porazila Pardubice B 2:1 po samostatných nájezdech.
21.02.2016 11:45, ELIOD liga mladšího dorostu - 28. kolo

HC Dukla Jihlava B

Chaloupek - Martinů, Jančí, Mikeš, Koláček, Přibil, Sapík - Zadražil, Svoboda, Novák - Augusta, Kochrda, Kohout - Hroch, Rampír, Adamová
2

HC Dynamo Pardubice B

1
Branky a nahrávky Jihlavy: 27. Zadražil (Novák), rozhodující nájezd Zadražil. Vyloučení: 3:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 15:48.

Karel Nekvasil (HC Dukla Jihlava): I když byl soupeř lepším týmem, tak to hráči odmakali a dotáhli až na nájezdy, kde jsme byli šikovnější.