9:3
(1:0, 3:2, 5:1)

Rezerva mladšího dorostu o své výhře rozhodla v poslední třetině

25.09.2016 / Tomáš Lysý

V neděli přivítali svěřenci Karla Nekvasila celek Písku. Rezerva mladšího dorostu vedla po první třetině 1:0. Po druhé části byl již náskok o dvě branky. Stav byl 4:2. Poslední třetina patřila též domácím, kteří do branky Písku nasázeli pět branek a celkově zvítězili 9:3. Tři góly v zápase vstřelil Matouš Menšík.
25.09.2016, ELIOD liga mladšího dorostu - 3. kolo

HC Dukla Jihlava B

Pavlas - Kratochvíl, Nosek, Dúška, Poledna, Chvátal, Moravec - Augusta, Kochrda, Havel - Kohout, Pokorný, Machovský - Přibil, Menšík, Polodna
9

IHC Králové Písek

3
Branky a nahrávky Jihlavy: 6. Menšík, 31. Machovský (Pokorný, Kohout), 32. Menšík (Moravec), 36. Menšík (Polodna), 41. Kohout (Pokorný, Machovský), 43. Kochrda (Havel), 44. Kohout, 47. Moravec, 49. Polodna. Vyloučení: 6:5, navíc Kratochvíl (JIH) 10 min. OT. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 47:28. Průběh utkání: 3:0, 3:2, 9:2, 9:3.

Karel Nekvasil (HC Dukla Jihlava): Výsledek až tolik neodpovídá průběhu zápasu, že bychom soupeře o tolik přehráli. Dostali jsme se do vedení 3:0, což jsme si sami zkomplikovali tím, že soupeř snížil na rozdíl jedné branky. Velice dobře nám zachytal brankář. Na začátku třetí třetiny nám tam napadalo vlastně všechno, na co jsme sáhli. Tím se zápas rozhodl. Klukům jsem poděkoval za výkon i za výsledek, pogratuloval jsem jim, ale už se musíme soustředit na další zápas.