3:5
(0:3, 2:2, 1:0)

Mladší dorostenci si ze Soběslavi vezou výhru

28.09.2016 / Tomáš Lysý

Ve středu 28. září cestovali svěřenci Karla Nekvasila do Soběslavi, kde hraje své zápasy rezerva Tábora. Jihlavští mladíci začali výborně, po první třetině vedli 3:0. Během druhé části přidali hosté dvě branky a vedení byo rázem 5:0. Domácí ale duel nezabalili a dočkali se snížení, na vyrovnání to ale již nestačilo. Tábor B prohrál s Jihlavou B 3:5. Čtyři body za dvě branky a stejný počet asistencí si připsal Patrik Augusta.
28.09.2016, ELIOD liga mladšího dorostu - 4. kolo

HC Tábor B

3

HC Dukla Jihlava B

Krejčí - Kratochvíl, Buzek, Nosek, Hroch, Přibil, Dúška - Kohout, Pokorný, Machovský - Augusta, Kochrda, Havel - Schwarz, Čermák, Kaltounková - Adamová
5
Branky a nahrávky Jihlavy: 6. Čermák (Kaltounková), 9. Kochrda (Augusta, Havel), 15. Kochrda (Augusta), 25. Augusta (Havel), 28. Augusta (Havel, Nosek). Vyloučení: 2:8. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 27:31. Průběh utkání: 0:5, 3:5.

Karel Nekvasil (HC Dukla Jihlava): Proti Táboru nám vyšel vstup do utkání, kdy jsme se během první třetiny ujali vedení 3:0. Ve druhé třetině jsme ho ještě dokázali navýšit, ale potom jsme soupeře zbytečnými fauly dostali trošku na koně. Měli jsme 10 vyloučených za celý zápas a hráli jsme i dvojnásobná oslabení. Tábor dokázal utkání ještě zkorigovat na 3:5, jinak ale kluci podali dobrý výkon.