10:2
(2:0, 3:2, 5:0)

Rezerva mladšího dorostu porazila Jindřichův Hradec

02.10.2016 / Jaroslav Wollmann

V neděli přivítali svěřenci Karla Nekvasila celek Jindřichova Hradce. Domácí vedli po první třetině 2:0. Hosté na začátku druhé části zabrali, když dokázali srovnat krok. Mladíci Dukly ale nesložili zbraně a třemi góly do konce druhé dvacetiminutovky šli do vedení 5:2. V poslední třetině přidali pět branek a mohli se radovat z vysoké výhry 10:2. Čtyři body za dva góly a dvě asistence si připsali Marián Havel.
02.10.2016, ELIOD liga mladšího dorostu - 5. kolo

HC Dukla Jihlava B

Holata - Kratochvíl, Dúška, Nosek, Buzek, Hroch - Augusta, Kochrda, Havel - Machovský, Pokorný, Kohout - Kaltounková, Menšík, Schwarz
10

HC Střelci Jindřichův Hradec

2
Branky a nahrávky Jihlavy: 7. Kohout, 7. Schwarz (Menšík, Kaltounková), 33. Pokorný, 33. Kaltounková (Menšík, Schwarz), 38. Augusta (Havel), 41. Augusta (Kochrda, Havel), 43. Nosek (Kaltounková, Menšík), 44. Havel (Augusta, Kochrda), 48. Havel (Augusta), 50. Menšík (Kratochvíl). Vyloučení: 6:3. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 33:30. Průběh utkání: 2:0, 2:2, 10:2.