4:2
(0:1, 1:1, 3:0)

Mladší dorostenci dobře rozehranou partii k bodům nedovedli

15.10.2016 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 16. října cestovali sveřenci Karla Nekvasila do Českých Budějovic. Rezerva mladšího dorostu začala utkání dobře, po první třetině vedla 1:0. Domácí sice v polovině duelu vyrovnali, ale hosté si za dvě minuty vzali vedení zpět. Svým druhým gólem se o to postaral Marek Melenovský. Jako zlý sen pak připadala Jihlavanům třetí třetina. Z poslední části neuplynuly ani čtyři minuty a Jihočeši již vedli. Své vítězství 4:2 pak pečetili gólem do prázdné brány.
15.10.2016, ELIOD liga mladšího dorostu - 7. kolo

ČEZ Motor České Budějovice B

4

HC Dukla Jihlava B

Krejčí - Kratochvíl, Nosek, Barák, Poledna, Broža, Sapík, Dúška - Augusta, Kochrda, Kohout - Machovský, Pokorný, Hroch - Polodna, Melenovský, Adam
2
Branky a nahrávky Jihlavy: 9. Melenovský (Polodna, Adam), 32. Melenovský (Polodna). Vyloučení: 3:3. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 29:21. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 4:2.