4:1
(1:0, 3:0, 0:1)

B-tým mladšího dorostu podlehl Písku

27.10.2016 / Tomáš Lysý

K utkání 9. kola Ligy mladšího dorostu cestovala Jihlava na led Písku, který bojuje o první čtyřku tabulky. Úvod vyšel lépe domácím, kteří se již v šesté minutě ujali vedení. Další branky padaly až v polovině druhé třetiny, kdy Písečtí během pěti minut přidali další tři přesné trefy. Jihlavě se v závěru zápasu podařilo smazat nulu z konta vstřelených branek, avšak Patrik Rašín už pouze korigoval na konečných 1:4.
27.10.2016, ELIOD liga mladšího dorostu - 9. kolo

IHC Králové Písek

Buchta - Brož, Keřka, Kroupa, Řezáč, Kacbunda, Smola, Kurfurst, Kríž, Kajtman - Řehoř, Matašovský, Šuhaj, Anderle, Dub, Kouba, Lukeš, Smetana, Kovanda, Vokoun, Pechlát
4

HC Dukla Jihlava B

Holata - Kratochvíl, Nosek, Mikeš, Rašín, Sapík, Dúška - Augusta, Machovský, Havel - Přibil, Pokorný, Kohout - Polodna, Melenovský, Kravec - Hroch
1
Branky a nahrávky: 6. Šuhaj (Dub), 29. Kouba (Anderle), 32. Pechlát (Kroupa), 34. Lukeš (Kroupa, Kouba) - 53. Rašín. Rozhodčí: Šperl - Mitáš, Častoral. Vyloučení: 6:10, navíc Kajtman (TAB) 5 min. + do konce utkání, Vokoun (TAB) 10 min. OT - Dúška (JIH) 5 min. + do konce utkání. Využití: 2:0. V oslabení: . Diváci: 76. Střely na branku: 30:27. Průběh utkání: 4:0, 4:1.