4:9
(1:4, 1:4, 2:1)

Rezerva mladšího dorostu zvítězila v Jindřichově Hradci

05.11.2016

V sobotu 5. listopadu cestovali svěřenci Karla Nekvasila do Jindřichova Hradce. Po první třetině vedli jihlavští mladíci 4:1. Po druhé části byl již stav 8:2. V poslední třetině již hráči Dukly polevili v nasazeném trendu a vstřelili jednu branku, naopak dvakrát inkasovali. Jihlava B porazila Jindřichův Hradec vysoko 9:4. Jakub Krajíček si v duelu připsal pět bodů za tři branky a dvě asistence.
05.11.2016, ELIOD liga mladšího dorostu - 11. kolo

HC Střelci Jindřichův Hradec

4

HC Dukla Jihlava B

Holata - Kratochvíl, Nosek, Poledna, Sapík, Dúška, Jančí, Buzek - Augusta, Kochrda, Havel - Krajíček, Machovský, Kohout - Přibil, Rampír, Pokorný - Hroch
9
Branky a nahrávky Jihlavy: 2. Krajíček (Sapík), 8. Sapík, 11. Kohout (Krajíček), 14. Machovský (Krajíček, Sapík), 26. Krajíček (Kohout), 28. Augusta (Havel), 36. Dúška, 40. Krajíček (Kohout), 41. Augusta (Kochrda, Kratochvíl). Vyloučení: 8:3, navíc Kochrda, Přibil (oba JIH) 5 + do konce utkání. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 31:41. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 6:1, 6:2, 9:2, 9:4.

Karel Nekvasil (HC Dukla Jihlava): Do utkání jsme vstoupili velice dobře, když jsme dokázali vstřelit branky a ujmout se vedení. Ve druhé třetině šel náš výkon trošku dolů, ale pořád se nám podařilo střílet branky. Na konci třetí třetiny jsme z utkání udělali zbytečnou bramboračku, protože jsme dostali během pěti vteřin dva vysoké tresty, a to úplně zbytečně. Všechny góly jsme inkasovali v přečíslení po našich hrubých chybách, na což se budeme muset zaměřit a pro příští zápasy se jich vyvarovat.