6:5
(1:1, 1:2, 4:2)

Rezerva mladšího dorostu byla v duelu s Pískem šťastnější

27.11.2016 / Jaroslav Wollmann

V neděli přivítali svěřenci Karla Nekvasila celek Písku. Po první třetině byl stav nerozhodný 1:1. Po druhé části vedli již hosté o jednu branku 3:2. Drama vrcholilo v poslední třetině. V 58. minutě poslal mladíky Dukly do vedení David Polodna. Rezerva mladšího dorostu porazila Písek těsně 6:5.
27.11.2016, ELIOD liga mladšího dorostu - 15. kolo

HC Dukla Jihlava B

Holata - Kratochvíl, Nosek, Mikeš, Sapík, Vranka, Moravec, Jančí - Augusta, Kochrda, Havel - Kohout, Pokorný, Machovský - Štorek, Melenovský, Polodna
6

IHC Králové Písek

5
Branky a nahrávky Jihlavy: 7. Melenovský (Polodna, Sapík), 31. Štorek, 41. Augusta (Havel), 43. Havel (Augusta, Polodna), 49. Polodna, 58. Polodna (Kochrda). Vyloučení: 4:3. Využití: 0:3. V oslabení: 1:0. Střely na branku: 30:41. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:3, 3:3, 3:4, 5:4, 5:5, 6:5.