4:1
(0:1, 1:0, 3:0)

Nedělní zápas mladšímu dorostu B nevyšel. V Třebíči prohrál 1:4

11.12.2016 / Zdeněk Drla

Víkendový výčet zápasů mládeže Dukly Jihlava uzavřel duel B-týmu mladšího dorostu na ledě Horácké Slavie Třebíč. Z Mann+Hummel Arény se svěrenci trenéra Karla Nekvasila vrátili s prázdnou. Dukla se dostala už v páté minutě do vedení zásluhou Nikoly Dýckové, která pohotově tečovala střelu obránce Tomáše Noska. To bylo ale, co se týče jihlavské gólové radosti vše. Bílé hvězdy srovnaly ve druhé třetině během přesilové hry, další góly pak padly ve třetím dějství, poslední - na 4:1 - pak v power-play Dukly.
11.12.2016 17:30, ELIOD liga mladšího dorostu - 18. kolo

SK Horácká Slavia Třebíč

Dobrovolný - Marek, Dvořák, Vlk, Koňařík, Patočka, Němec - Průša, Čtveráček, Mojdl, Doležal, Svoboda A., Kotačka, Svoboda D., Vedral, Spilka, Růžička, Makovička
4

HC Dukla Jihlava B

Krejčí - Kratochvíl, Nosek, Poledna, Jančí, Dúška, Sapík, Buzek - Přibil, Kochrda, Havel - Pokorný, Machovský, Kohout - Hroch, Dýcková, Rampír
1
Branky a nahrávky: 36. Průša (Dvořák, Mojdl), 50. Spilka (Dvořák), 56. Marek (Mojdl), 60. Průša (Dvořák) - 5. Dýcková (Nosek, Hroch). Rozhodčí: Pekárek - Erat, Mejzlík. Vyloučení: 2:5. Využití: 2:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 30. Střely na branku: 38:15. Průběh utkání: 0:1, 4:1.