3:4sn
(0:0, 2:1, 1:2 - 0:0)

Rezerva mladšího dorostu si z ledu favorita dovezla dva body

18.12.2016 / Jaroslav Wollmann

V neděli cestovali svěřenci Karla Nekvasila do Českých Budějovic. V souboji rezerv byla nakonec úspěšnější jihlavská družina. V první třetině se však diváci žádné branky nedočkali. Góly přišly až ve druhé části a domácí po ní vedli 2:1. Na začátku poslední třetiny Jihočeši dokonce náskok navýšili na 3:1, ale hosté se nevzdali a dokázali srovnat krok. V nájezdech byli poté mladíci Dukly šikovnější. Vítězný nájezd si připsal Marián Havel. Jihlava B porazila České Budějovice B 4:3 po samostatných nájezdech .
18.12.2016, ELIOD liga mladšího dorostu - 19. kolo

ČEZ Motor České Budějovice B

3

HC Dukla Jihlava B

Maláč - Brož, Kratochvíl, Sapík, Nosek, Barák, Mikeš, Jančí - Kohout, Kochrda, Havel - Machovský, Dýcková, Pokorný - Svoboda, Zadražil, Pigl - Přibil
4
Branky a nahrávky Jihlavy: 30. Pigl (Zadražil), 51. Kohout (Havel, Sapík), 52. Pigl (Zadražil, Brož), rozhodující nájezd Havel. Vyloučení: 4:3. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 34:25. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:4.