4:6
(2:1, 1:1, 1:4)

Mladší dorost B udolal Jindřichův Hradec

15.01.2017 / Zdeněk Drla

B-tým mladšího dorostu sehrál své předposlední utkání základní části skupiny Střed/Jih na ledě Jindřichova Hradce. Možná s pocitem, že nadstavbovou skupinu s lepšími týmy ze skupiny Střed/Sever už mají "v kapse" nastoupili Jihlavští do zápasu s posledním týmem tabulky poněkud vlažně. Po dvou třetinách vedl Vajgar 3:2. třetí dějství ale už patřilo červenožlutým, kteří se prosadili čtyřikrát. Dvěma góly se na vítězství 6:4 podílel obránce Jan Buzek, jenž v tomto zápase nastoupil netradičně v útoku.
Poslední zápas základní části čeká svěřence trenérů Karla Nekvasila a Marka Melenovského v neděli 22. ledna, kdy doma hostí Horáckou Slavii Třebíč.
15.01.2017 17:00, ELIOD liga mladšího dorostu - 23. kolo

HC Střelci Jindřichův Hradec

Pachman - Zedníková, Martinů, Drbal, Kohout, Mička - Michal, Kalaj, Novák, Baxa, Kupka, Petrásek, Bašta
4

HC Dukla Jihlava B

Holata - Kratochvíl, Nosek, Dúška, Jančí, Poledna - Augusta, Kochrda, Havel, Krajíček, Machovský, D. Sapík, Přibil, Mikeš, Buzek
6
Branky a nahrávky: 9. Drbal (Michal, Novák), 18. Kupka (Kohout), 25. Michal (Kupka), 58. Kupka (Zedníková, Baxa) - 6. Přibil (Jančí), 23. Buzek (Poledna, Přibil), 45. Havel (Kochrda), 52. Nosek), 53. Buzek (Kratochvíl, Přibil), 60. Krajíček (Mikeš). Rozhodčí: Grochal - Bušta, Zeman. Vyloučení: 2:5. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 37. Střely na branku: 46:36. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:5, 4:5, 4:6.

Karel Nekvasil (HC Dukla Jihlava): První dvě třetiny od nás nebyly dobré. Chyběl nám pohyb, střelba a zbytečně jsme faulovali v útočném pásmu. Ve třetí třetině kluci zlepšili pohyb, přidali i střelecké pokusy, z nichž jsme dali čtyři góly a skóre otočili.