12:1
(5:1, 5:0, 2:0)

Mladší žáci si doma poradili s Ledčí, nasázeli jí dvanáct branek

12.03.2017 / Jaroslav Wollmann

V neděli 12. března přivítali svěřenci Tomáše Dzurika celek z Ledče nad Sázavou. Mladší žáci D předvedli parádní týmový výkon se spoustou pěkných hokejových akcí. Po první třetině vedla domácí družina 5:1. Po druhé části byl již stav 10:1. Na konci zápasu svítil na ukazateli stav skóre 12:1. V zápase si připsal čtyři body za tři góly a asistenci Martin Dvořák.
12.03.2017, Liga mladších žáků "D" - 26. kolo

1. a 2. třetina: Sigmund - Sapík, Löffler, Ošmera, Pražák - Chlubna, Dvořák, Jungwirth – Hejda, Fink, Vojáček – Bambula, Procházka
3. třetina: Sigmund – Chlubna, Jungwirth, Procházka, Dvořák - Ošmera, Pražák, Vojáček – Bambula, Fink, Löffler – Hejda, Sapík
12

HC Ledeč nad Sázavou

1
Branky a nahrávky Jihlavy: 1. Dvořák (Chlubna), 4. Vojáček (Chlubna), 13. Dvořák, 18. Dvořák (Vojáček, Chlubna), 19. Sapík (Löffler), 23. Bambula (Löffler), 34. Fink (Vojáček, Hejda), 36. Vojáček (Dvořák), 40. Jungwirth (Fink), 40. Vojáček (Bambula, Ošmera), 41. Ošmera (Pražák, Vojáček), 51. Vojáček (Sapík). Nejlepší hráči Jihlavy: Celý tým.