14:1
(4:0, 6:0, 4:1)

Starší žáci dali Třebíči i potřetí v sezoně dvoucifernou nadílku

14.01.2017 / Tomáš Lysý

Před svátečním utkáním Dukla - Motor nastoupili na led Horáckého zimního stadionu mladé jihlavské naděje proti Třebíči. Již v jedenácté minutě vedla Dukla o čtyři branky, když se trefil Matěj Kravec, Denis Štorek, Marek Chvátal a Dominik Mlejnek. Po dvou třetinách svítil na ukazateli skóre stav 10:0, když se v prostřední části dvakrát trefil Martin Pigl a jeden gól přidali David Polodna, Marek Melenovský, David Moravec a Jonáš Jungwirth. Třebíč sice na začátku třetího dějství vstřelila čestnou branku, ovšem jihlavskou kanonádu to nezastavilo. Své druhé góly v utkání přidali Jonáš Jungwirth, obránce Marek Chvátal, Matěj Kravec a Denis Štorek - 14:1.
14.01.2017, Liga starších žáků "A" - 19. kolo

Novák (33. Maláč) - Chvátal, Broža, Moravec, Vranka, Pavelec - Kravec, Melenovský, Jungwirth - Pigl, Mlejnek, Polodna - Zdarsa, Štorek, Bína
14

SK Horácká Slavia Třebíč

Martin - Růžička, Šplíchal, Šinkovský, Blecha, Ježek, Linhart, Patočka - Přidal, Jurda, Dolníček, Hrnčíř, Vildomec, Kotačka, Čtveráček
1
Branky a nahrávky: 4. Kravec (Moravec), 6. Štorek (Zdarsa), 9. Chvátal, 11. Mlejnek (Štorek, Bína), 22. Polodna (Pigl), 26. Pigl (Polodna), 35. Melenovský, 36. Moravec (Jungwirth), 38. Jungwirth (Štorek), 39. Pigl (Kravec), 46. Jungwirth (Moravec, Melenovský), 46. Chvátal (Melenovský), 50. Kravec (Chvátal, Jungwirth), 59. Štorek (Pavelec) - 41. Přidal (Kotačka). Rozhodčí: Sibera - Pova, Šťastná. Vyloučení: 5:4. Využití: 3:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 94. Střely na branku: 56:10. Průběh utkání: 10:0, 10:1, 14:1.