3:1
(0:0, 0:1, 3:0)

Starší žáci prohráli v Olomouci a zkomplikovali si boj o první místo

15.01.2017 / Tomáš Lysý

Na první gól utkání 20. kola Ligy starších žáků mezi Olomoucí a Jihlavou se čekalo nezvykle dlouho, až do pětatřicáté minuty, kdy Duklu poslal do vedení Jonáš Jungwirth. Ve třetí třetině ovšem hosté svůj těsný náskok neudrželi. Před polovinou závěrečného dějství Mora srovnala, pět minut před koncem vstřelila vítězný gól a svojí výhru v závěru ještě potvrdila - 3:1. Osm kol před koncem základní části patří Dukle druhé místo s bodovou ztrátou na první Přerov a pouze vítězové všech pěti skupin si zajistí postup na závěrečný turnaj o mistra ČR.
15.01.2017, Liga starších žáků "A" - 20. kolo

HC Olomouc

Špunar (35. Ryšavý) - Zatloukal, Přecechtěl, Stratil, Radová, Sedláček - Václavský, Havel, Zembol, Fibigr, Ruda, Fasner
3

Maláč (32. Novák) - Vranka, Broža, Moravec, Chvátal, Pavelec - Kravec, Melenovský, Jungwirth - Pigl, Mlejnek, Polodna - Zdarsa, Bína, Štorek
1
Branky a nahrávky: 49. Fasner (Fibigr), 55. Přecechtěl (Stratil), 60. Fasner - 35. Jungwirth (Vranka, Meljnek). Rozhodčí: Holibka - Dopitová, Takáč. Vyloučení: 8:8. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 30. Průběh utkání: 0:1, 3:1.