1:3
(0:1, 1:2, 0:0)

Rezerva mladšího dorostu doma podlehla Pardubicím

03.02.2017 / Jaroslav Wollmann

V pátek 3. února přivítala rezerva mladšího dorostu celek Pardubic. Hosté začali duel lépe, po první třetině vedli 1:0. Ve druhé části přidali Východočeši dvě branky, domácí skórovali jen jednou, když se prosadil Matyáš Machovský. V poslední třetině žádná branka už k vidění nebyla. Pardubice B porazili Jihlavu B 3:1.
03.02.2017 15:00, ELIOD liga mladšího dorostu - 2. kolo

HC Dukla Jihlava B

Maláč - Sapík, Mikeš, Jančí, Poledna, Dúška - Augusta, Barák, Havel - Kohout, Dýcková, Machovský - Rampír, Buzek
1

HC Dynamo Pardubice B

Batěk - Votava, Pirner, Vojtěch, Školoudík, Kučera, Špinka, Voženílek - Prýl, Svoboda, Šťastný, Hebek, Hrdlička, Pavlík, Pulpán, Paleček, Divíšek, Kubíček, Novotný
3
Branka a nahrávky: 31. Machovský - 6. Hrdlička (Kučera), 26. Kubíček (Pavlík, Hrdlička), 38. Divíšek (Voženílek). Vyloučení: 6:4, navíc Šťastný (PCB) 5 + do konce utkání. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 25:33. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3.