1:5
(1:1, 0:3, 0:1)

Rezerva mladšího dorostu nestačila na rozjetý Havlíčkův Brod

09.02.2017 / Zdeněk Drla

Mládežnické derby Vysočiny mezi mladšími dorostenci Dukly Jihlava a Havlíčkova Brodu vyznělo lépe pro hosty. B-tým Dukly, posílený o několik hráčů z extraligového "áčka", prohrál s Bruslařským klubem, který směřuje za postupem do extraligy, 1:5. Domácí mladíci se sice na Horáckém zimním stadionu ujali vedení už v 5. minutě, hosté dokázali během půldruhé minuty srovnat. A pak už stříleli góly jenom oni. Hlavně v prostřední části hry, kdy během necelých šesti minut skórovali třikrát. Hattrickem se na porážce Dukly podílel útočník Dan Fiala. Jihlavský gólman Filip Krejčí kryl 50 z 55 střeleckých pokusů Havlíčkova Brodu.
09.02.2017 15:45, ELIOD liga mladšího dorostu - 4. kolo

HC Dukla Jihlava B

Krejčí - P. Brož, Poledna, Sapík, Dúška, Kratochvíl, Nosek - Barák, Havel, Krajíček - Chlubna, Čermák, Augusta - Mikeš, Kochrda, Machovský
1

BK Havlíčkův Brod

Král - Dvořák, Horáček, D. Vacík, Brdičko, Matula, Trupl, Kerber - P. Vacík, Kopic, Klofáč, Dudek, Rybáček, Fiala, Košťál, Křehlík, Pártl, Kulhánek
5
Branky a nahrávky: 5. Krajíček (Havel) - 7. Fiala (Rybáček, Kopic), 29. Fiala (Rybáček, Dvořák), 31. Dudek (Brdičko), 34. Fiala, 59. Vacík (Košťál). Rozhodčí: Suchý - Čurilla, G. Havelka. Vyloučení: 3:1. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 55. Střely na branku: 18:55. Průběh utkání: 1:0, 1:5.