2:3sn
(0:1, 2:1, 0:0)

Rezerva mladšího dorostu po delší době zažila chuť vítězství

21.03.2017 / Jaroslav Wollmann

V úterý 21. března vyrazili svěřenci Karla Nekvasila do Kolína, aby je zde čekal jeden z posledních zápasů. Po první třetině vedli hosté 1:0, když se prosadil David Mihulka. Ve druhé třetině vstřelili domácí dva góly, za Jihlavu se trefil Patrik Augusta. O vítězi tak rozhodly samostatné nájezdy, ve kterých byli šťastnější hráči Dukly, vítěznou branku si připsal Dominik Sapík. Jihlava porazila Kolín 3:2 po samostatných nájezdech.
21.03.2017, ELIOD liga mladšího dorostu - 14. kolo

SC Marimex Kolín

2

HC Dukla Jihlava B

Krejčí - Kratochvíl, Nosek, Sapík, Mikeš, Dúška, Buzek - Augusta, Kochrda, Mihulka - Machovský, Hroch, Kohout - Poledna, Jančí, Rampír
3
Branky a nahrávky Jihlavy: 19. Mihulka (Kochrda), 24. Augusta (Kochrda, Mihulka), rozhodující nájezd Sapík. Vyloučení: 2:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3. Střely na branku: 34:17.