2:4
(0:1, 2:2, 0:1)

Mladší dorostenci v posledním zápase základní části podlehli Boleslavi

02.12.2017 / Jaroslav Wollmann

V sobotu přivítali svěřenci Petra Svobody celek Mladé Boleslavi. Hostím se v Jihlavě vedlo lépe než A týmu o den dříve. Po první třetině vedli Středočeši 1:0. Domácím se povedlo v průběhu druhé třetiny zásluhou Patrika Čermáka vyrovnat. Po druhé části však byli hosté stále o krok napřed. V závěru duelu se strhla potyčka, jejímž výsledkem byla přesilová hra pro domácí. Mladíci Dukly však vyrovnat nedokázali, naopak inkasovali do prázdné brány čtvrtý gól. Mladá Boleslav porazila Jihlavu 4:2.
02.12.2017, ELIOD extraliga mladšího dorostu - 18. kolo

Pavlas – Mikeš, Kratochvíl, Sapík, Chvátal, Brož, Moravec, Winkler – Jungwirth, Zdarsa, Augusta, Menšík, Čermák, Havel, Polodna, Mihulka, Pavelec
2

BK Mladá Boleslav

Hradiský (60. Houserek) – Sommer, Přenosil, Táborský, Rajgl, Holoubek, Pokorný – Mazancová, Sluka, Plíšek, Kredl, Hašlar, Dlask, Kapal, Ďuráč, Haas, Kos
4
Branky a nahrávky: 21. Menšík (Polodna), 33. Čermák (Pavelec) – 13. Přenosil, 26. Ďuráč (Dlask, Rajgl), 33. Sluka (Haas, Kredl), 60. Sommer (Dlask). Rozhodčí: Suchý – Horký, Kotrba. Vyloučení: 7:9, navíc Chvátal (JIH) 10 min. OT - Holoubek 10 min. OT, Rajgl (oba MBL) do konce utkání. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 52. Střely na branku: 28:34. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:4.