2:3p
(2:0, 0:0, 0:2 - 0:1)

Mladší dorostenci vstoupili do přípravy vítězně, v prodloužení otočili zápas v Hradci

28.07.2017 / Tomáš Lysý

Mladšímu dorostu se vstup do prvního přípravného utkání příliš nevydařil, v páté minutě totiž prohrával na ledě Hradce Králové již 0:2 a stejný stav svítil na ukazateli skóre i po dvou třetinách. Nebylo se čemu divit, poměr střel byl během čtyřiceti minut 25:4 ve prospěch domácích. Ve třetí části ale Dukla výrazně zabrala. Mountfield přestřílela poměrem 13:1 a po brankách Patrika Augusty s Mariánem Havlem se radovala z vyrovnání. A nakonec i z výhry v prodloužení, které rozhodl Matouš Menšík - 2:3 po pr.
28.07.2017 16:00, Přípravné zápasy mladšího dorostu - 0. kolo

Hradec Králové

Tichý – Pavlíček, Naar, Perička, Pelda, Pinkas, Táborský, Králik, Němec, Boukal, Havlíček, Drbal, Lang, Boštík, Kašpar, Jušta, Šedivý, Hynek, Pajer, Moravec, Budina, Šlaicher, Beneš, Jirků, Souček
2

Pavlas (32. Maláč) - Chvátal, Mikeš, Kratochvíl, Broža, Moravec, Vranka - Zdarsa, Augusta, Pavelec - Machovský, Kochrda, Polodna - Menšík, Melenovský, Havel
3
Branky a nahrávky: 3. Pajer, 5. Hynek - 46. Augusta (Zdarsa), 51. Havel, 61. Menšík (Chvátal) Střely na branku: 26:17. Průběh utkání: 2:0, 2:3.