6:5
(3:1, 2:1, 1:3)

Béčko mladšího dorostu napravilo debakl s Třebíčí výhrou nad Táborem

28.09.2017 / Tomáš Lysý

Úvodní třetina zápasu se výrazně lépe povedla domácím. Již v osmé minutě se prosadil Dominik Mlejnek a krátce poté ho napodobil Matyáš Machovský. Tábor sice bryskně snížil, ovšem před odchodem do šaten se podruhé v utkání prosadil Matyáš Machovský. Hosté se znovu dostali na jednogólový dostřel ve druhé části, ovšem prakticky vzápětí skóroval podruhé také Dominik Mlejnek a po gólu Denise Štorka vedla Dukla již 5:2. Jenže během čtyř minut třetí třetiny se Táborští prosadili hned třikrát a bylo srovnáno. Jihlava se ale nepoložila a získala tři body, které vystřelil v jednapadesáté minutě Marián Havel - 6:5.
28.09.2017 12:00, Regionální liga mladšího dorostu - 4. kolo

HC Dukla Jihlava B

Pavlas - Dúška, Broža, Vranka, Nosek, Poledna, Buzek - Kravec, Melenovský, Pavelec - Machovský, Havel, Štorek - Mlejnek, Augusta, Bína - Michalčuk
6

HC Tábor

Novák – Křepelka, Duda, Šrubař, Janda, Růžička, Adamec – Kovářík, Berka, Slabý, Eremiáš, Kundrát, Matoušek, Ent, Sviták, Šťastný
5
Branky a nahrávky: 8. Mlejnek (Havel), 11. Machovský (Štorek), 19. Machovský (Havel), 26. Mlejnek, 38. Štorek (Nosek), 51. Havel (Buzek) - 14. Kovářík (Slabý) 25. Slabý (Šrubař, Berka), 42. Matoušek (Eremiáš, Kundrát), 42. Berka (Kovářík), 44. Matoušek (Duda, Křepelka). Rozhodčí: V. Ryšavý - A. Ryšavý, Havelka. Vyloučení: 6:5. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 55. Střely na branku: 31:33. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:2, 5:2, 6:5.