0:7
(0:2, 0:2, 0:3)

Mladší dorostenci B si přivezli z Vlašimi drtivé vítězství

08.10.2017 / Tomáš Lysý

B-tým mladšího dorostu vyhrál třetí zápas po sobě, tentokrát na ledě Vlašimi. Jihlava směrovala k vítězství již od první třetiny, kdy se prosadil Daniel Pavelec a Jan Buzek. Také ve druhé části hosté mířili přesně hned dvakrát, jejich vedení navýšil Denis Štorek a Daniel Pavelec. Dvougólová norma byla splněna i v závěrečné dvacetiminutovce po trefách Michala Poledny a Denise Štorka. Vskutku husarský kousek se Dukle povedl v poslední minutě, kdy domácí hráli přesilovku pět na tři a zkusili odvolat gólmana. Oslabení třem proti šesti se Jihlava nezalekla a Matyáš Machovský zavezl puk do opuštěné klece - 7:0.
08.10.2017 17:00, Regionální liga mladšího dorostu - 6. kolo

HC Rytíři Vlašim

Pašek - Pessrová, Říha, Mareš, Košťálek, Dvořák, Novák - Kolluch, Matoušek, Štorc, Kulha, Pessr, Ludvík, Kovařík
0

HC Dukla Jihlava B

Pavlas - Broža, Novák, Vranka, Nosek, Sapík, Dúška - Kravec, Mlejnek, Poledna - Machovský, Pavelec, Štorek - Buzek, Michalčuk, Sedlák
7
Branky a nahrávky: 5. Pavelec (Machovský), 7. Buzek (Poledna, Nosek), 32. Štorek (Machovský, Dúška), 34. Pavelec (Machovský, Nosek), 52. Poledna (Štorek, Kravec), 57. Štorek (Machovský, Pavelec), 60. Machovský (Broža, Sapík). Rozhodčí: Kratochvíl - Mrázek, Skalická. Vyloučení: 3:8, navíc Mlejnek (JIH) 10 min. OT. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 67. Střely na branku: 14:40. Průběh utkání: 0:7.

Marek Melenovský (HC Dukla Jihlava): Zápas jsme měli suverénně pod kontrolou a výsledek plně odpovídá našemu výkonu. S kolegou Lukášem Sáblíkem jsme spokojeni, protože si kluci plnili to, co jsme jim řekli. Ze zápasu si můžeme odnést pouze samá pozitiva.