4:3
(2:1, 0:2, 2:0)

Starší žáci po dvou třetinách vedli, nakonec Zlínu podlehli

16.09.2017 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 16. září cestovali starší žáci A do Zlína. První třetina lépe vyšla domácím, kteří jí vyhráli 2:1. Obrat v zápase nastal ve druhé třetině, kdy se Dukla prosadila dvakrát a vedla 3:2. Zlín ale dokázal v poslední třetině přidat dvě branky, na což Jihlava odpověď neměla a prohrála 3:4. Dva góly v zápase vstřelil Adam Kříž.
16.09.2017 13:30, Liga starších žáků "A" - 2. kolo

Berani Zlín

Synek - Burian, Valda, Sýkora, Vácha, Střítežský, Bodlák, Nasco - Ramert, Tomeček, Čechmánek, Horský, Matúšů, Peprna, Tomek, Mojžíš, Jiříček, Herčko
4

Horák - Číhal, Vovsík, Hrbek, Šabatka, Port - Pigl, Jungwirth, Kříž - Bačkovský, Kuba, Valach - Peš, Kudrna, Fábry
3
Branky a nahrávky: Čechmánek (Ramert), Tomek, Peprna, Tomeček (Ramert) - Kříž (Jungwirth), Kříž (Šabatka, Číhal), Pigl (Šabatka).