16:1
(6:0, 5:0, 5:1)

Starší žáci si bez problémů poradili s Warriorem, vstřelili dokonce šest branek ve vlastním oslabení

26.10.2017 / Jaroslav Wollmann

Ve čtvrtek 26. října přivítali starší žáci Dukly celek Warrioru Brno. Domácí po první třetině vedli 6:0. Ve druhé části přidali jihlavští mladíci dalších branek. V poslední třetině se svěřenci Martina Pykala prosadili pětkrát, hosté jen jednou. Dukla porazila Warrior vysoko 16:1. Šest branek dokonce vstřelila ve vlastním oslabení. Pět bodů za tři góly a dvě asistence si v zápase připsal Jonáš Jungwirth.
26.10.2017, Liga starších žáků "A" - 10. kolo

Horák - Číhal, Vovsík, Hrbek, Augusta - P. Novák, Bačkovský, Jungwirth - Pigl, Kuba, Machovský - Kříž, Šabatka, Báťa
16

HCM Warriors Brno

Frgál (21. Brodecký) - Svoboda, Kutý, Kolář, Smutný, Brokeš - Láryš, Kolečkář, Radkovský, Oliva, Heinrich, Lysoněk, Hyža, Ryšánek
1
Branky a nahrávky: 5. Pigl (Kuba, Číhal), 5. Báťa (Číhal), 15. Jungwirth (Bačkovský), 16. Bačkovský (Jungwirth), 19. Pigl, 20. Pigl (Kuba), 23. Jungwirth (Bačkovský), 24. Číhal, 36. P. Novák (Vovsík, Báťa), 36. Bačkovský, 39. P. Novák (Jungwirth, Bačkovský), 42. Jungwirth (Bačkovský), 47. Pigl (Kuba, Machovský), 51. Vovsík, 57. Číhal (Bačkovský), 60. Báťa (Vovsík) - 44. Lysoněk (Kolečkář). Vyloučení: 7:3. Využití: 0:0. V oslabení: 6:0. Diváci: 38. Průběh utkání: 12:0, 12:1, 16:1.