9:2
(3:1, 1:1, 5:0)

Starší žáci o své výhře nad Brodem rozhodli během poslední třetiny

26.11.2017 / Jaroslav Wollmann

V neděli 26 listopadu přivítali svěřenci Martina Pykala celek Havlíčkova Brodu. Domácí vedli po první třetině 3:1. Druhá část byla gólově vyrovnaná, padlo po brance na každé straně. V poslední třetině přidali jihlavští mladíci pět branek a radovali se z vysoké výhry 9:2. Tři asistenci si v zápase připsal Martin Matějíček.
26.11.2017, Liga starších žáků "A" - 15. kolo

Horák - Číhal, Vovsík, Hrbek, Šabatka, Matějíček - Jungwirth, Báťa, Valach - Peš, Kuba, Machovský - Kříž, P. Novák
9

BK Havlíčkův Brod

Havlík - Doležal, Vaněček, Fišer, Slabý, Kuchta - Prášek, Janko, D. Krejčí, T. Krejčí, Kozlík, Vašák
2
Branky a nahrávky: 4. Valach (Hrbek, Vovsík), 7. Šabatka (Matějíček, Peš), 14. Kříž (P. Novák, Číhal), 35. Jungwirth (Kříž, P. Novák), 42. Machovský (Kuba), 44. Jungwirth (Valach), 53. Peš (Číhal), 55. Báťa (Valach, Matějíček), 59. Číhal (Matějíček) - 20. Kuchta (Vašák), 40. Vašák.. Vyloučení: 5:4. Využití: 2:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 67. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 4:1, 4:2, 9:2.