3:4
(1:0, 0:3, 2:1)

Starší žáci na závěr sezony zvítězili na ledě Komety

23.03.2018 / Jaroslav Wollmann

V pátek 23. března odehráli svěřenci Martina Pykala poslední mistrovský duel sezony. V Brně na na čekal celek Komety. Domácí se dostali během první třetiny do vedení. Druhá část naopak vyšla lépe jihlavským mladíkům, kteří vstřelili tři góly. Rozhodnutí zápasu přišlo v 59. minutě, když se prosadil Jonáš Jungwirth, čímž vystřelil dva body pro hosty. Dukla vyhrála v Brně těsně 4:3.
23.03.2018, Liga starších žáků "A" - 19. kolo

Schnattinger - Mareček, Holec, Máša, Gryc, Ulbricht, Mlčoch, Zavřel, Němec - Daněček, Nesvadba, Plevka, Otava, Šalé, Mišiak, Linka, Nekvapil, Prčík
3

Pulda - Číhal, Vovsík, Hrbek, Šabatka, Augusta - Báťa, Jungwirth, Pigl - Machovský, Kříž, Valach - P. Novák
4
Branky a nahrávky: 16. Otava (Ulbricht), 41. Prčík (Otava), 44. Šalé (Nesvadba) - 27. Hrbek (Jungwirth), 39. Kříž (Machovský), 39. Báťa (Pigl, Vovsík), 59. Jungwirth (Šabatka). Vyloučení: 4:7, navíc Číhal (JIH) 5 + do konce utkání. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 1:0, 1:3, 3:3, 3:4.