4:0
(0:0, 0:0, 4:0)

Starší žáci porazili Třebíč, všechny branky padly v poslední třetině

03.02.2018 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 3. února přivítali svěřenci Martina Pykala celek Třebíče. V první třetině měli navrch oba gólmani. Na góly chudá byla i druhá část. Rozhodnutí tak přinesla až poslední třetina, kdy padly rovnou čtyři branky a všechny do sítě hostí. Dukla nakonec porazila Třebíč 4:0. Dva body za gól a asistenci si v zápase připsal Martin Hrbek.
03.02.2018, Liga starších žáků "A" - 24. kolo

Pulda - Vovsík, Hrbek, Matějíček, Šabatka, Augusta - Báťa, Bačkovský, Machovský - Fábry, Valach, Kuba - Kříž
4

SK Horácká Slavia Třebíč

Vejmelka - Bobrovský, Němec, Mojdl, Topol, Hrbáček - Svoboda, Šoltes, Bartoš, Čermák, Oliva, Daňhel, Hanák, Zamazal
0
Branky a nahrávky: 43. Fábry (Bačkovský, Valach), 52. Hrbek (Bačkovský), 54. Valach (Hrbek, Bačkovský), 56. Bačkovský (Báťa, Vovsík). Vyloučení: 3:3. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 51. Průběh utkání: 4:0.