11:3
(3:1, 6:0, 2:2)

Mladší žáci o výhře proti Přerovu rozhodli během druhé třetiny

28.09.2017 / Jaroslav Wollmann

Ve čtvrtek 28. září přivítali svěřenci Martina Pykala celek Přerova. Během první třetiny se jihlavští mladíci dostali do vedení 3:1. Během druhé části přidali domácí šest branek a ani jednou neinkasovali. Branově vyrovnaná byla poslední třetina, která skončila 2:2. Nic to však nezměnilo na vysoké výhře Dukly nad Přerovem v poměru 11:3. Pět bodů si za dva góly a tři asistence v duelu připsal Dominik Löffler.
28.09.2017, Liga mladších žáků "C" - 5. kolo

Štěbeták (31. Račan) - Dvořák, Löffler, Ošmera, Sapík - Bambula, Chlubna, Habermann - Křížek, Macek, Pražák - Jungwirth, Váňa, Vojáček
11

HC ZUBR Přerov

Trnka (31. Ryšavý) - Svozil, Janek, Daniš, Polame, Hermély, Škňouřil - Macháček, Galnor, Nedbal, Rozehnal, Ondriš, Šindler, Zavadil, Šťastný, Přeslička
3
Branky a nahrávky: 10. Bambula (Chlubna, Dvořák), 12. Křížek (Pražák, Löffler), 17. Bambula (Ošmera), 29. Löffler (Jungwirth), 31. Vojáček (Váňa), 31. Chlubna (Habermann), 32. Chlubna (Habermann, Dvořák), 34. Dvořák (Löffler, Jungwirth), 39. Bambula (Chlubna, Löffler), 53. Vojáček (Jungwirth), 58. Löffler (Křížek) - 14. Janek, 41. Galnor, 48. Macháček (Polame). Vyloučení: 2:3. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 22. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 9:1, 9:3, 11:3.