6:5
(0:0, 2:5, 4:0)

Mladší žáci neudrželi v Brodě nadějné vedení, v poslední třetině inkasovali čtyřikrát

22.10.2017 / Jaroslav Wollmann

V neděli 22. října cestovali jihlavští mladíci do nedalekého Havlíčkova Brodu. V úvodní třetině se ani jeden z týmů gólově prosadit nedokázal. Ve druhé části bylo naopak k vidění sedm branek, hosté vedli 5:2. Tři body za dva góly a asistenci si v této části připsal Tobias Chlubna. Poslední třetina však jihlavským mladíkům hrubě nevyšla, když inkasovali čtyři branky a žádný nevstřelili. Havlíčkův Brod porazil Duklu 6:5.
22.10.2017, Liga mladších žáků "C" - 9. kolo

BK Havlíčkův Brod

Jirák - Adam, R. Mrtka, P. Mrtka, Král - Fiala, Nosek, Koubek, Kachlíř, Frühbauer, Kozlík, Nový, Teplý
6

Štěbeták (30. Račan) - Dvořák, Löffler, Ošmera, Sapík - Habermann, Chlubna, Bambula - Pražák, Křížek, Macek - Jungwirth, Vojáček, Váňa
5
Branky a nahrávky: 24. Král (Adam), 40. Král, 46. Nový (Nosek, R. Mrtka), 48. Fiala (Nový, Král), 52. Fiala (Teplý), 54. Král (Koubek) - 21. Chlubna (Habermann, Bambula), 25. Chlubna (Habermann, Vojáček), 32. Bambula (Chlubna, Habermann), 35. Pražák (Křížek), 38. Vojáček (Váňa). Vyloučení: 4:7. Využití: 2:1. V oslabení: 1:1. Diváci: 64. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:5, 6:5.