8:3
(2:0, 3:1, 3:2)

Mladší žáci porazili Havlíčkův Brod, vstřelili jim osm branek

26.11.2017 / Jaroslav Wollmann

V neděli 26. listopadu hostili svěřenci Martina Pykala celek Havlíčkova Brodu. Domácí vedli po první třetině 2:0. Ve druhé části přidali další tři branky a až poté se ke slovu dostali hosté. V poslední třetině se jihlavským mladíkům podařilo skórovat třikrát, hosté udeřili jen dvakrát. Dukla porazila Havlíčkův Brod 8:3. Pět bodů si za čtyři góly a asistenci v zápase připsal Jindřich Habermann.
26.11.2017, Liga mladších žáků "C" - 15. kolo

Račan - Dvořák, Löffler, Ošmera, Sapík, Pražák - Bambula, Křížek, Vojáček - Jungwirth, Chlubna, Habermann - Macek, Váňa
8

BK Havlíčkův Brod

Jirák - Adam, R. Mrtka, P. Mrtka, Král - Fiala, Koubek, Hospodka, Kachlíř, Fruhbauer, Kozlík, Nový, Teplý
3
Branky a nahrávky: 4. Křížek (Bambula), 11. Habermann (Vojáček), 26. Habermann, 29. Ošmera (Pražák, Vojáček), 34. Chlubna (Habermann, Löffler), 47. Habermann (Chlubna), 48. Habermann (Chlubna), 58. Löffler - 37. P. Mrtka, 54. Fruhbauer (R. Mrtka), 57. Fiala (Fruhbauer). Vyloučení: 3:4. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 48. Průběh utkání: 5:0, 5:1, 7:1, 7:3, 8:3.