3:2
(0:2, 3:0, 0:0)

Mladší žáci začali duel v Brodě dobře, nakonec se vrací s prázdnou

20.03.2018 / Jaroslav Wollmann

V úterý 20. března cestovali svěřenci Martina Pykala do nedalekého Havlíčkova Brodu. Jihlavští mladíci začali duel dobře, po první třetině vedli 2:0. Obě branky vstřelil Tobias Chlubna. Domácí ale ve druh části zabrali a třemi góly duel otočili. Poslední třetina již žádnou branku nenabídla, a tak se z výhry 3:2 radoval Havlíčkův Brod.
20.03.2018, Liga mladších žáků "C" - 21. kolo

BK Havlíčkův Brod

Jirák (33. Poustka) - Adam, R. Mrtka, P. Mrtka, Král - Fiala, Nosek, Koubek, Hospodka, Kachlíř, Frühbauer, Kozlík, Nový, Teplý
3

Račan (33. Štěbeták) - Löffler, Dvořák, Jungwirth, Pražák, Ošmera, Sapík - Chlubna, Hejda, Habermann, Vojáček, Bambula, Macek, S. Celý, Váňa
2
Branky a nahrávky: 25. Nový (Nosek), 29. Fiala, 33. Nový (Nosek) - 9. Chlubna, 16. Chlubna (Jungwirth). Vyloučení: 4:4. Využití: 0:0. V oslabení: 1:1. Diváci: 28. Průběh utkání: 0:2, 3:2.