5:4
(3:2, 0:1, 2:1)

Mladší žáci rozhodli o výhře nad Třebíčí v poslední minutě

03.02.2018 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 3. února přivítali svěřenci Martina Pykala celek Třebíče. Na branky byla nejbohatší první třetina, kterou domácí vyhráli 3:2. Vyrovnat se povedlo hostím během druhé části. Vyrovnaná byla i poslední třetina. Výhru získali nakonec domácí díky brance v poslední minutě. Dukla porazila Třebíč těsně 5:4. O dvě branky se postaral Jindřich Habermann.
03.02.2018, Liga mladších žáků "C" - 24. kolo

Račan (31. Štěbeták) - Dvořák, Sapík, Jungwirth, Pražák - Křížek, Vojáček, Bambula - Habermann, Chlubna, Váňa - Fink, Macek
5

SK Horácká Slavia Třebíč

Málek (31. Rygl) - Brabec, Cholava, Hošťálek, Dobrovolný, Suchánek, Voznica - Trnková, Beneš, Bartoš, Vildomec, Budín, Havlíček, Mráček, Svoboda
4
Branky a nahrávky: 3. Bambula (Sapík), 13. Sapík (Macek), 17. Habermann (Jungwirth), 50. Habermann (Váňa), 60. Váňa (Chlubna) - 1. Mráček (Budín), 4. Budín, 28. Cholava, 52. Mráček (Vildomec). Vyloučení: 3:8. Využití: 2:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 42. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 3:2, 3:3, 4:3, 4:4, 5:4.