1:11
(0:6, 1:3, 0:2)

Starší žáci rozhodli o své výhře v Chotěboři už během první třetiny

23.09.2017 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 23. září cestovali svěřenci Tomáše Dzurika do Chotěboře. Po první třetině vedli jihlavští mladíci vysoko 6:0. Poté však ve svém výkonu Jihlavané polevili a předvedli jeden z nejslabších výkonů letošního ročníku. I tak ale byl stav po druhé části 9:1. V poslední třetině přidali hosté ještě dvě branky a Dukla se mohla radovat z výhry 11:1. Čtyři asistence si v zápase připsal Patrik Bakus.
23.09.2017 09:00, Liga starších žáků "B" - 3. kolo

HC Chotěboř

1

Horák - Doskočil, Kret, Jeletz, O. Novák, Růžička, Kardoš - Coufal, Bakus, Vandas - Peš, Kudrna, Fábry - Štos, Němec, L. Kolda
11
Branky a nahrávky Jihlavy: L. Kolda (Němec, Štos), Kudrna (Kret), Peš (Jeletz), Coufal (Bakus, Vandas), Vandas (Bakus), Fábry (Kudrna, Peš), Coufal (Doškočil), Kudrna (Peš, Fábry), Kudrna (Peš), Coufal (Bakus), Coufal (Bakus).