11:0
(1:0, 5:0, 5:0)

Mladší žáci doma proti Brodu rozhodli během druhé třetiny

16.09.2017 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 16. září přivítali mladší žáci D celek Havlíčkova Brodu. Domácí družina předvedla oproti minulému kolu zlepšený výkon, navíc využila slabších chvil gólmana hostí. Naopak brankář Dukly předvedl spolehlivý výkon a vychytanou nulu si zasloužil. Po dvou třetinách byl stav 6:0. V poslední třetině přidali Jihlavané dalších pět branek. Dukla porazila Brod vysoko 11:0. Dvě branky v zápase vstřelil Jaroslav Hejda.
16.09.2017, Liga mladších žáků "D" - 2. kolo

1. a 2. třetina:
D. Novák - Chvátal, Vrzal, Kocáb, Podroužek, Růžička - Přibyl, Gross, Hejda - S. Celý, Fink, Tomica - Falta, Hlava, K. Celý
3. třetina:
D. Novák - S. Celý, K. Celý, Tomica, Přibyl, Hlava - Chvátal, Fink, Vrzal - Hejda, Gross, Podroužek - Falta, Kocáb, Růžička
11

BK Havlíčkův Brod

0
Branky a nahrávky Jihlavy: Podroužek, Hejda, S. Celý, Podroužek, Fink, Hlava, Fink (Vrzal), Hejda (Gross), Gross (Vrzal), Růžička (Falta), Vrzal (S. Celý).