25.11.2017 15:15, Extraliga staršího dorostu - 17. kolo

Juřička – Rašín, Trávník, Marek, Veleba, Smolko, Piskač – Filip, Juda, Brož – Pigl, Krajíček, Úlovec – Barák, Zadražil, Kardoš – Trnka
4

Kašpar – Věžník, Vašíček, Studený, J. Sedláček, Buchal, T. Sedláček, Furch – Gloz, Kunc, Kadlic – Meluzín, Kavický, Popelka – Zajíček, Caha, Del Favero – Rašovský
3
Branky a nahrávky: 8. Brož (Juda), 19. Filip (Juda), 26. Kardoš (Barák), rozh. náj. Brož – 20. Popelka (J. Sedláček, Kavický), 44. Kavický (Sedláček, Meluzín), 55. Caha (Popelka, Kadlic). Rozhodčí: Mertl – Jindra, Samuel. Vyloučení: 3:3. Bez využití. V oslabení: 0:0. Diváci: 78. Střely na branku: 34:30. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:3, 4:3.

Štěpán Moravec (HC Dukla Jihlava): Dnes bylo k vidění vyrovnané utkání se spoustou šancí i individuálních chyb na obou stranách. U nás především v obraně. Bylo znát, že ani jeden tým nehrál v plném složení. Po laxní části ve třetí třetině jsme ztratili dvoubrankové vedení a šanci na plný počet bodů. V prodloužení jsme mohli rozhodnout, nicméně v koncovce jsme selhali. Jsme rádi za bod navíc v nájezdech. Dnes dostali prostor hráči, kteří v základní části soutěže nedostávali tolik prostoru a někteří - ne všichni - nás mile překvapili.