02.02.2018 15:00, Extraliga staršího dorostu - 33. kolo

Juřička – Křišta, Veleba, Smolko, Sapík, Marek, P. Brož, Zvěřina – V. Brož, Chlubna, Čermák, Krajíček, Kardoš, Juda, Pigl, Trnka, Barák, Svoboda
4

HC Plzeň 1929

Pilc – Houdek, Kaňák, Novák, Šilhán, Šiller, Kremláček – Hajžman, Adamec, Malát, Kolda, Krýner, Princl, Rohla, Hajšman, Procházka, Lang, Šeba, Mužík
2
Branky a nahrávky: 3. Barák (Trnka, Veleba), 42. Svoboda (Barák, Kardoš), 43. V. Brož (Pigl, Veleba), 53. V. Brož (Pigl, Veleba) – 14. Mužík (Lang, Kremláček), 32. Adamec (Kremláček, Princl). Rozhodčí: Kohoutek – Berger, Tichý. Vyloučení: 3:4. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 135. Střely na branku: 36:25. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 4:2.

Štěpán Moravec (HC Dukla Jihlava): Po delší době jsme spokojeni s výkonem za tři body. Prvních deset minut jsme měli výborných, ale pak jsme bohužel malinko přestali hrát. Druhá část patřila Plzni a výborně nás podržel Hanz Juřička v bráně. Po dvou třetinách jsme sáhli do sestavy a řekli jsme si, že se potřebujeme zvednout jak psychicky, tak výsledkově. Kluci si to vzali za své a ve třetí třetině jsme zápas jednoznačně ovládli. I když měla Plzeň ke konci tlak, tak nás Hanz zase podržel a máme zasloužené tři body.