12:2
(4:0, 2:2, 6:2)

Mladší dorost B v posledním domácím utkání rozsápal Chotěboř

23.03.2018 / Tomáš Lysý

B-tým mladšího dorostu v posledním domácím utkání sezony předvedl dvoucifernou nadílku. Jihlava již po první třetině vedla nad Chotěboři o čtyři góly, když se postupně trefil Marek Melenovský, David Michalčuk, Daniel Pavelec a Denis Štorek. Pátý jihlavský gól přidal David Polodna, načež se domácí brankostroj zadrhl dvěma góly soupeře. Jihlava ale zareagovala druhou trefou Daniela Pavelce a hned šest branek si schovala na závěrečnou část. Jednou se trefil Dominik Mlejnek, svůj druhý gól v zápasu přidal Marek Melenovský. Hned třikrát se během dvaceti minut prosadil Patrik Augusta a hattrick završil brankou také Daniel Pavelec. Jeho gól byl tím posledním, Dukla tak zvítězila 12:2.
23.03.2018, Regionální liga mladšího dorostu - 36. kolo

HC Dukla Jihlava B

Maláč - Novák, Sapík, Broža, Nosek, Adam, Dúška - Pavelec, Melenovský, Polodna - Augusta, Machovský, Štorek - Buzek, Michalčuk, Mlejnek
12

HC Chotěboř

Holcner - Slanař, Frühbauer, Vogel, Žižkovský, Kvaček - Bačkovský, Besmák, Němec, Spilka, Holenda, Pleskač, Vlach, Juřica, Trögner
2
Branky a nahrávky: 12. Melenovský (Pavelec, Adam), 13. Michalčuk, 15. Pavelec (Polodna), 20. Štorek (Augusta, Machovský), 27. Polodna (Melenovský, Pavelec), 36. Pavelec (Polodna, Melenovský), 41. Augusta (Novák), 42. Melenovský (Polodna), 50. Mlejnek (Broža), 51. Augusta (Machovský), 54. Augusta (Štorek), 58. Pavelec (Melenovský, Polodna) - 29. Trögner, 36. Trögner. Rozhodčí: Čurilla - Kouba, Mareček. Vyloučení: 5:5. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 42. Střely na branku: . Průběh utkání: 5:0, 5:2, 12:2.