4:5
(1:1, 2:2, 1:2)

Mladší dorostenci nabrali vítězný vítr, v Pardubicích rozhodli v poslední minutě

09.12.2017 / Jaroslav Wollmann

V sobotu cestovali svěřenci Petra Svobody do Pardubic. Po první třetině byl stav nerozhodný 1:1. Ve druhé části přidaly oba týmy po dvou brankách. O zisku tří bodů pro jihlavské mladíky rozhodl v poslední minutě Matouš Menšík. Lví podíl na výhře 5:4 měl Tomáš Chlubna, který vstřelil dvě branky a přidal k ní jednu asistenci.
09.12.2017 13:30, ELIOD extraliga mladšího dorostu - 20. kolo

HC Dynamo Pardubice

Batěk – Heligr, Hrádek, Hrdlička, Kaštánek, Nedelka, Odehnal, Pavlík, Školoudík – Formánek, Hebek, Herčík, Kloz, Kubíček, Marha, Paleček, Šťastný
4

Krejčí – Brož, Chvátal, Kratochvíl, Mikeš, Moravec, Winkler - Augusta, Čermák, Chlubna, Havel, Menšík, Mihulka, Pavelec, Polodna, Zdarsa
5
Branky a nahrávky: 10. Kloz (Hrádek, Šťastný), 21. Hrádek (Marha, Šťastný), 27. Herčík (Nedelka), 56. Kubíček (Heligr) – 7. Havel (Brož), 30. Chlubna (Čermák), 35. Chlubna (Čermák), 52. Mihulka (Chlubna, Chvátal), 60. Menšík (Brož, Mihulka). Rozhodčí: Kratochvíl – Gregar, Pechánek. Vyloučení: 10:8, navíc Hrdlička (PCE) 10 min. OT - Chlubna (JIH) 10 min. OT. Využití: 2:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Střely na branku: 32:22. Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:4, 4:4, 4:5.