2:4
(1:1, 1:1, 0:2)

Mladší dorostenci doma podlehli Žďáru. O výsledku rozhodla poslední třetina

27.01.2018 / Jaroslav Wollmann

V sobotu v pravé poledne přivítali svěřenci Petra Svobody Žďár nad Sázavou. První třetina skončila nerozhodně, oba celky vstřelily po jedné brance. Ve druhé části se domácí dostali do vedení, když se v přesilové hře prosadil David Moravec. Od té doby ale dávali branky jen hosté, kteří v poslední třetině přidali dva góly a mohli se radovat z vítězství 4:2.
27.01.2018 12:00, ELIOD extraliga mladšího dorostu - 29. kolo

Krejčí – Brož, Kratochvíl, Mikeš, Chvátal, Moravec, Winkler – Jungwirth, Chlubna, Zdarsa, Augusta, Kravec, Machovský, Kochrda, Polodna, Pavelec
2

SKLH Žďár nad Sázavou

Vít – Macek, Filip, Cibuzar, Adámek, Grauer – Pelikán, Putz, Konečný, Kouba, Štola, Doležal, Matas, Malenovský, Picka, Bačo, Mihulka, Bednář
4
Branky a nahrávky: 13. Chvátal (Brož, Polodna), 26. Moravec (Jungwirth, Polodna) – 4. Konečný (Bačo, Adámek), 31. Matas (Mihulka), 51. Putz (Konečný, Bačo), 56. Konečný (Bačo). Rozhodčí: Suchý – Kotrba, Roupec. Vyloučení: 5:7, navíc Chlubna (JIH) 5 + do konce utkání. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 56. Střely na branku: 20:31. Průběh utkání: 0:1. 2:1. 2:4.