4:1
(1:1, 1:0, 2:0)

Mladší dorostenci šli v Pardubicích do vedení, nakonec se vrací s prázdnou

08.02.2018

Ve čtvrtek odehráli svěřenci Petra Svobody na východě Čech další mistrovský duel. V první třetině šli jihlavští mladíci do vedení, když se prosadil Marián Havel. Domácí ale o chvíli později vyrovnali a ve druhé části šli do vedení. V poslední třetině přidali hráči Pardubic další dvě branky a mohli slavit výhru 4:1.
08.02.2018 17:00, ELIOD extraliga mladšího dorostu - 30. kolo

HC Dynamo Pardubice

Kraus – Červenka, Chabada, Heligr, Hrdlička, Nedelka, Pavlík, Vojtěch – Formánek, Hebek, Herčík, Hledík, Kloz, Kubíček, Lichtag, Novotný
4

Pavlas – Broz, Broža, Chvátal, Mikeš, Moravec, Sapík, Winkler – Augusta, Havel, Jungwirth, Kochrda, Machovský, Menšík, Pavelec, Polodna, Zdarsa
1
Branky a nahrávky: 15. Novotný (Herčík), 36. Hledík (Pavlík), 48. Herčík (Kloz, Hebek), 55. Heligr (Lichtag) – 13. Havel (Jungwirth). Rozhodčí: Pilný – Bohuněk, Holeček. Vyloučení: 3:3. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 70. Střely na branku: 37:31. Průběh utkání: 0:1, 4:1.

Petr Svoboda (HC Dukla Jihlava): Odehráli jsme slušně první třetinu, ve druhé jsme za stavu 1:1 měli tři čtyři gólové šance, které jsme neproměnili a soupeř udeřil. Neměli jsme sílu na obrat, kluci bohužel nehráli dobře.