7:1
(4:0, 1:0, 2:1)

Sedm inkasovaných branek vedlo k prohře dorostu s Vítkovicemi

16.11.2023

Po vyhraném zápase s Hradcem vyrazil jihlavský dorost do Vítkovic. Již po úvodních dvou minutách prohrával 0:2. Ještě do konce první části inkasovala Dukla další dvě branky. Ani nadále se jí nedařilo prostřelit Vargu. Naopak Vítkovice dokázaly vsítit šest branek, až poté se prosadil jihlavský celek. Artem Ratushniak překazil čtyři minuty před koncem domácímu gólmanovi čisté konto. Trvalo však pouze třináct vteřin, než Vítkovice skórovaly znovu. Celý zápas tak skončil prohrou - 1:7.
16.11.2023 17:00, Extraliga dorostu - 18. kolo

HC Vítkovice Ridera

Varga – Fojtík, Drábek, Sedlák, Zatloukal, Kisza, Vítek – Nazad, Svozil, Daněk – Douda, Zachariasz, Hofman - Rončka, Fasner, Man
7

Bican – Zmrhal, Podroužek, Verbeshchuk, Holas, Slavíček, Tomica – Katolický, Adamec, Hospodka – Chvátal, Nejedlý, Koníř – Kytka, Lukáš, Kouba – Grabowski, Ratushniak
1
Branky a nahrávky: 1. Daněk (Svozil, Kisza), 2. Hofman (Nazad, Zatloukal), 6. Zachariasz, 18. Fasner (Drábek, Zatloukal), 28. Svozil (Douda), 57. Daněk (Kisza, Drábek), 58. Svozil (Daněk) – 58. Ratushniak (Koníř, Adamec). Rozhodčí: Šutara - Gančařík, Konvička. Vyloučení: 3:1. Využití: 0:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 156. Střely na branku: 30:26. Průběh utkání: 6:0, 6:1, 7:1.

Petr Svoboda (HC Dukla Jihlava): Úplně jsme zaspali začátek a dostali dva rychlé góly. Byli jsme bez pohybu, prohrávali jsme osobní souboje a z toho pramenili další obdržené góly. Kluci nebyli hlavou v zápase, takhle se o vítězství nebojuje.