1:5
(1:1, 0:2, 0:2)

Deváťáci v úvodním kole soutěže vezou výhru z Hradce

08.09.2024 / Jaroslav Wollmann

V neděli začala mistrovská soutěž i pro jihlavskou devátou třídu. Mladíci Dukly cestovali do Hradce Králové. První třetina dopadla nerozhodně, když se oba celky trefily jednou. I ve druhé části padly dvě branky, ale obě měli na svědomí hosté. Stejně tomu bylo i v poslední dvacetiminutovce. Dukla porazila svého soupeře 5:1. Čtyřmi body k výhře přispěl Marek Novák (2 + 2).
08.09.2024 12:00, Extraliga 9. tříd - 1. kolo

Hradec Králové

Dostál — Tesařík, Rejthar, Hrdina, Koubek — Klíma, Drtina, Kania, Pánek, Falta, Višňar, Hladík, Maník, Domkář, Adamkov
1

Novotný — Heřmánek, Havel, Vondráček, Kubišta, Šimek, Vandas — Synek, Krukouski, Lapeš, Novák, Kafka, Matoušek, Anděl, Matulka, Svoboda
5
Branky a nahrávky: 12. Pánek (Adamkov, Domkář) – 6. Kafka (Krukouski), 21. Anděl (Novák, Synek), 34. Novák (Anděl, Synek), 50. Novák (Anděl, Synek), 58. Matoušek (Novák, Svoboda). Rozhodčí: Karlík — Kuczera, Vrbenský. Vyloučení: 3:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 65. Střely na branku: 30:28. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:5.

Adam Vylíčil (Dukla Jihlava): Soupeř na nás nastoupil. Od začátku zápasu měl lepší pohyb a vytvořil si několik šancí. Podržel nás brankář Matyáš Novotný. Do té doby než jsme vstřelili branku, tak nás soupeř přehrával. Od druhé třetiny jsme zlepšili pohyb a hned jsme si vypracovali několik brankových příležitostí. Dvě jsme zvládli proměnit. To klukům dodalo energii a sebevědomí. Ve třetí třetině kluci podali dobrý výkon.