1:4
(1:2, 0:2, 0:0)

Deváťáci Dukly doma nestačili na Liberec

06.10.2024 / Jaroslav Wollmann

V neděli 6. října přivítala devátá třída Dukly celek Liberce. Po první třetině vedli hosté těsně 2:1. Za domácí se prosadil Adam Anděl. Ve druhé části Severočeši vstřelili dvě branky. V poslední dvacetiminutovce žádná branka nepadla. Dukla podlehla svému soupeři 1:4.
06.10.2024 15:30, Extraliga 9. tříd - 7. kolo

Novotný — Heřmánek, Havel, Vondráček, Vandas, Šimek — Novák, Kafka, Matoušek, Anděl, Matulka, Synek, Svoboda, Krukouski
1

Bílí Tygři Liberec

Kratochvíl — Javůrek, Lochman, Rozsíval, Nezmar, Němec — Železný, Šmucr, Dvořák, Hladík, Vaksmansky, Bartovič, Žďára, Čutta, Krajnc
4
Branky a nahrávky: 13. Anděl – 5. Vaksmansky (Lochman), 10. Čutta (Železný), 29. Čutta (Železný), 37. Žďára (Lochman, Čutta). Rozhodčí: Suchý — Šťastná, Jeletz. Vyloučení: 1:1. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 49. Střely na branku: 29:50. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:4.

Adam Vylíčil (Dukla Jihlava): Měli jsme slušný vstup do zápasu. Opařil nás trošku první a druhý gól. Do konce třetiny se nám podařilo snížit. Ve druhé třetině jsme při naší přesilovce inkasovali a tím se zápas zlomil. Druhá třetina se nám nevydařila. Chyběl nám pohyb a měli jsme pomalé reakce. Ve třetí třetině se náš výkon zlepšil. Soupeř byl více hladovější, odhodlanější a to rozhodlo. Liberec vyhrál zaslouženě. Musíme se z toho ponaučit a v tréninku nás čeká hodně práce.