2:4
(1:2, 1:1, 0:1)

Gólově se deváťáci drželi skoro dvě třetiny

před 3 dny

V neděli 13. října přivítala devátá třída Dukly celek z Pardubic. Po první třetině vedli hosté těsně 2:1. Za jihlavské mladíky se prosadil Vojtěch Heřmánek. Druhá část dopadla nerozhodně, když oba celky vstřelily po jedné brance. Poslední dvacetiminutovka vyšla gólově lépe Východočechům. Dukla podlehla svému soupeři 2:4.
13.10.2024 11:45, Extraliga 9. tříd - 9. kolo

Novotný — Heřmánek, Havel, Vondráček, Vandas, Duben, Šimek — Synek, Krukouski, Čech, M. Novák, Kafka, Matoušek, Anděl, Matulka, Svoboda
2

HC Dynamo Pardubice

Hájek — Jirouš, Fiala, Hanzlík, Čáslava, Florián, Pavliš — Bartheldy, Dobiáš, Timko, Andrejko, Pánek, Jaroš, N. Novák, Procházka, Mach, Řehoř
4
Branky a nahrávky: 6. Heřmánek, 23. Matoušek (Šimek, Novák) – 4. Novák (Florián, Pavliš), 8. Mach (Dobiáš), 40. Dobiáš (Čáslava, Timko), 56. Dobiáš (Řehoř, Florián). Rozhodčí: Jančí — Sapík, Šťastná. Vyloučení: 4:1. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 55. Střely na branku: 22:53. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:4.

Adam Vylíčil (Dukla Jihlava): Pardubice letos ještě neprohrály a věděli jsme, že nás čeká těžký zápas. Kluky musím pochválit za jejich nasazení, týmovost a jsem rád, že jsme s nimi odehráli dobrý zápas. Bohužel zápas rozhodla branka v poslední minutě druhé třetiny. Ve třetí třetině si to soupeř zkušeně pohlídal a do moc šancí nás nepustil. Poslední zápasy nebyly z naší strany ideální a věřím, že se od toho zápasu odrazíme k lepším výkonům.