2:5
(2:0, 0:3, 0:2)

Deváťáci nadějne rozehraný duel k bodům nedovedli

19.10.2024 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 19. října přivítala devátá třída Dukly celek Mountfield HK. Domácí šli v první třetině do vedení, když se trefil kapitán Marek Novák. Druhá část ale vyšla lépe hostím, kteří se prosadili třikrát. V poslední dvacetiminutovce se Východočeši trefili dvakrát. Dukla podlehla svému soupeři 2:5.
19.10.2024 13:30, Extraliga 9. tříd - 10. kolo

Novotný — Heřmánek, Havel, Vondráček, Vandas, Duben, Šimek — Synek, Krukouski, Lapeš, Novák, Kafka, Matoušek, Anděl, Matulka, Svoboda
2

Hradec Králové

Dostál — Klíma, Tesařík, Rejthar, Hrdina, Lingr, Koubek — Maník, Adamkov, Kania, Meišner, Pánek, Falta, Višňar, Hladík, Domkář
5
Branky a nahrávky: 10. Novák (Matoušek), 15. Vandas (Matoušek, Anděl) – 23. Meišner (Maník), 31. Višňar (Hrdina, Kania), 32. Pánek (Domkář), 54. Hrdina (Domkář, Meišner), 60. Falta (Višňar). Rozhodčí: Sapík — Kotlík, Staiger. Vyloučení: 6:5. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 38. Střely na branku: 18:37. Průběh utkání: 2:0, 2:5.

Adam Vylíčil (Dukla Jihlava): První třetinu jsme odehráli velice dobře. Soupeře jsme k ničemu nepustili a podařilo se nám vstřelit dvě branky. Bohužel pak jsme úplně přestali hrát a plnit základní věci. Kluci si mysleli, že to půjde samo a bohužel to dopadlo, jak to dopadlo. Soupeři patří uznání a gratulace za to, že to nevzdali a otočili zápas. My se budeme muset rychle vrátit zpátky na zem, protože nikdo se sám neporazí.