5:4
(2:0, 2:2, 1:2)

Dorost na závěr přípravy zdolal Drážďany i podruhé

včera

Dorostenci Jihlavy zakončili přípravné období dvěma výhrami nad Drážďany. Po páteční výhře 10:0 se v sobotu 31. 8. na vítězství nadřeli výrazně více. V první třetině sice skórovali Tadeáš Lexa a Jonáš Tramba, ale ve 32. minutě Němci dokázali srovnat. Vedení na stranu Dukly ovšem o dvě minuty později vrátil znovu Jonáš Tramba a v poslední minutě druhého dějství se trefil i Daniel Pokorný. Drážďany sice ve třetí části snížili na rozdíl jedné trefy, ovšem devět minut před koncem uklidnil své spoluhráče Tomáš Pešl. V závěru zápasu už Němci dokázali pouze zmírnit svou porážku jedním gólem a Dukla tak zvítězila 5:4.
včera, Přípravné zápasy dorostu - 0. kolo

Ždimera (32. Morava) – Pešl, Tramba, Duben, Kopecký, Malena, Pokorný – Lexa, Vejvoda, Pospíšil – Amcha, Flamík, Hobza – Kubín, Novák, Havlena
5

Dresdner Eislöwen

Görner – Jenka, Sonnabend, Frisch, Komirist, Fridrich, Antmann, Mischkewitz, Reddo, Mann, Čaloun, Herrmann, Hickmann, Müller, Jacob, Schulz, Bunzel
4
Branky a nahrávky Dukly: 4. Lexa, 10. Tramba, 34, Tramba (Pešl), 40. Pokorný (Malena), 51. Pešl (Kopecký) – 23. Reddo (Herrmann), 32. Hickmann (Čaloun), 45. Čaloun (Mann, Hickmann), 59. Frisch (Komirist). Rozhodčí: Sibera - Kotlík, Steiger. Vyloučení: 5:4, navíc Vejvoda (JIH) 5 minut a do konce utkání. Využití: 2:1. Průběh utkání: 2:0. 2:2, 4:2, 4:3, 5:3, 5:4.