7:3
()

Junioři v přípravě porazili Olomouc. Vstřelili sedm branek

22.08.2024 / Jaroslav Wollmann

Ve čtvrtek 22. srpna přivítali junioři Dukly místo polské Osvětimi celek Olomouce. Jihlavští mladíci si se svým soupeřem poradili. V zápase se trefilo šest různých střelců. Rostislav Nosek se prosadil dvakrát a i jeho zásluhou vyhrála Dukla 7:3.
22.08.2024, Přípravné zápasy juniorů - 0. kolo

Málek – Vildomec, Jeletz, Černý, Löffler, Suchánek, Pražák, Mrtka – Jungwirth, Kuprijanov, Burkov - Váňa, Niederhafner, Nosek - Chlubna, Kudrna, Peš - Kupčo, Adamec, Kytka
7

HC Olomouc

3
Branky a nahrávky Dukly: Kupčo, Kytka (Kupčo), Chlubna, Burkov, Kuprijanov, Nosek (Niederhafner), Nosek (Kudrna).

Štěpán Moravec (Dukla Jihlava): Neměli jsme ideální vstup do utkání. Soupeř byl prvních pár minut živější. Postupně jsme se ale dostali do tempa a třemi rychlými góly jsme se uklidnili. Mrzí nás inkasovaný gól v naší přesilovce i zbytečný gól do šatny před třetí třetinou. Závěrečnou část jsme ale zvládli a upevnili si vedení dvěma brankami. Byla to dobrá prověrka před posledním přípravným utkáním, které nás čeká na ledě Sparty Praha.