0:3
(0:1, 0:2)

Skvělá práce. Dorost nedovolil Liberci skórovat a postoupil do semifinále turnaje

10.08.2024

Jihlavští dorostenci si podmanili první den turnaje v Pardubicích, jelikož vyhráli všechny tři zápasy se skóre 14:4. Díky večerní výhře nad Libercem postoupili rovnou do semifinále. Na konci první dvacetiminutovky se prosadil David Zmrhal a hned na úvod druhé části uklidnil spoluhráče Michal Hobza. Když ve 29. minutě navýšil jihlavské vedení Martin Kouba, bylo o vítězi jasno, jelikož zápasy se na turnaji se hrají 2×20 minut. Dukla vyhrála svou skupinu, postoupila do semifinále a v boji o finále jí čeká německý Kolín.
10.08.2024 17:45, Přípravné zápasy dorostu - 0. kolo

Bílí Tygři Liberec

Maxin (Charvát) – Novák, Tureček, Srnský, Fiala, Zeman, Malena, Pufr – Čančík, Kučera, Šubin, Šejc, Filo, Choma, Beneš, Horwig, Kiwter, Železný
0

Ždimera (Morava) – Zmrhal, Pokorný, Dubenl, Kadlec, Frantl, Kopecký – Spaskin, Lédl, Kouba, Lukáš, Lexa Hobza, Pospíšil, Flamík, Hrůza
3
Branky a nahrávky: 19. Zmrhal, 21. Hobza (Pospíšil, Lexa), 29. Kouba (Spaskin). Rozhodčí: M. Mikula – Topolský, Jakubec. Vyloučení: 2:4. Bez využití. Průběh utkání: 0:3.